Ploegenrangschikking

Plaats Team Virtueel Punten Kegels Jaar AVG
1 Basement Trainingscenter 130 28464 1674
2 Bowl-lijners 106 28136 1655
3 Arrows ADEC 104 26824 1577
4 Sound and Light BT 93 27501 1617
5 De Vapero's 93 26960 1585
6 Filipino Bowlers 87 27619 1624
7 Sinjoorkes 87 26721 1571
8 Kingpins 86 26866 1580
9 Pinbusters 73 26914 1583
10 J.I.C. Sinjoor 63 26410 1553
11 Pappenheimers 2 49 25737 1513
12 De Mummies 49 25312 1488

Individuele Uitslagen

Naam G1 G2 G3 G4 TOT S TOT H HDC Hi Serie Hi Game
Dhr. Coppens Sam 184 201 237 219 841 841 0 899 276
Dhr. Jonckers Daniel 174 148 173 150 645 677 8 883 258
Dhr. Brams Eddy 225 189 193 170 777 785 2 905 277
Dhr. Brams Mitch 184 238 236 241 899 899 0 948 277
Dhr. Gijs Serge 186 206 143 168 703 731 7 870 277
Dhr. Labro Rudi 213 206 179 203 801 801 0 913 267
Mvr. Hoegaerts Ann 169 166 162 145 642 706 16 751 234
Mvr. Van Den Bogaert Daniella 131 133 0 0 264 370 53 477 137
Jhr. De Waal Jeroen 247 201 235 246 929 929 0 929 278
Mjr. Weymiens Isbell 235 157 162 0 554 680 42 554 235
Dhr. Daguro William 192 209 207 223 831 831 0 921 256
Dhr. Ticzon Orly 164 201 177 154 696 696 0 933 257
Jhr. Jivani Swapnil 197 228 0 0 425 499 37 728 228
Jhr. Vandepoel Matthias 118 165 125 146 554 690 34 607 177
Dhr. De Vos David 197 208 183 158 746 762 4 863 278
Dhr. Van Dooren Frank 193 154 202 210 759 787 7 869 244
Mvr. De Jonghe Dina 94 121 108 100 423 627 51 553 184
Mvr. Lodewijckx Greet 123 124 161 116 524 692 42 583 178
Dhr. Martens Ronny 118 143 178 192 631 679 12 806 257
Dhr. Peeters Paul 197 187 245 236 865 865 0 905 256
Dhr. Goiris Marc 236 191 178 185 790 790 0 879 246
Dhr. Van Den Kieboom Willy 184 180 182 218 764 804 10 916 256
Dhr. D'Eer Frank 220 204 180 201 805 825 5 821 234
Dhr. Ockers Danny 180 162 147 212 701 717 4 866 253

Records

Categorie Naam Score
Hgame-Heren Lopez Danny 300
Hgame-Dames Vallons Melissa 249
Hserie-Heren Olmer Koen 991
Hserie-Dames Vallons Melissa 869
Hgame-Team Scr Basement Trainingscenter 532
Hgame-Team HDC Basement Trainingscenter 536
Hserie-Team Scr Sound and Light BT 1856
Hserie-Team HDC Sound and Light BT 1896

Rangschikking Heren

Plaats Naam Games Kegels AVG HDC
1 - Jhr. De Wachter Johan 12 2747 228 0
2 - Dhr. Olmer Koen 24 5463 227 0
3 - Dhr. Van Herrewegen Johan 28 6325 225 0
4 - Dhr. Troukens Thierry 20 4449 222 0
5 - Dhr. Lopez Danny 20 4305 215 0
6 - Dhr. Brams Mitch 40 8612 215 0
7 - Dhr. Martens Peter 8 1709 213 2
8 - Dhr. Verhaeren Kenny 12 2550 212 0
9 - Dhr. Labro Rudi 24 5076 211 0
10 - Dhr. Kostense Johnny 44 9218 209 0
11 - Dhr. Daguro William 48 10008 208 0
12 - Dhr. Peeters Paul 60 12322 205 0
13 - Dhr. Goiris Marc 32 6525 203 0
14 - Jhr. De Waal Jeroen 46 9288 201 0
15 - Dhr. Coppens Sam 48 9666 201 0
16 - Jhr. Van Houtven Steven 41 8238 200 0
17 - Dhr. Ticzon Orly 36 7210 200 0
18 - Dhr. Oostvogels Frank 4 794 198 0
19 - Dhr. Brams Eddy 48 9475 197 2
20 - Dhr. Weijten Jeroen 28 5472 195 2
21 - Dhr. D'Eer Frank 24 4663 194 4
22 - Dhr. De Vos David 44 8543 194 5
23 - Dhr. Geerts Kevin 16 3109 194 7
24 - Dhr. Van Dooren Frank 32 6094 190 7
25 - Dhr. Jonckers Daniel 48 9091 189 9
26 - Dhr. Van Den Kieboom Willy 52 9828 189 10
27 - Dhr. Gijs Serge 32 6027 188 9
28 - Dhr. Vannieuwenhuyse Tim 4 751 187 6
29 - Dhr. Luyts Albert 56 10514 187 8
30 - Dhr. Luyts Rudi 4 747 186 0
31 - Jhr. Van Houtven Wesley 42 7843 186 6
32 - Dhr. Ockers Danny 20 3728 186 6
33 - Dhr. Lenders Frank 32 5902 184 10
34 - Dhr. Martens Ronny 52 9397 180 13
35 - Jhr. Kakadia Smit 22 3973 180 14
36 - Dhr. Schrovens Bart 20 3484 174 18
37 - Dhr. Van Bourgonie Robbie 12 2030 169 14
38 - Jhr. Keirens Robin 16 2713 169 22
39 - Jhr. Jivani Swapnil 22 3737 169 34
40 - Dhr. Pastoret Michel 4 648 162 26
41 - Dhr. Goossens Arny 40 6511 162 28
42 - Dhr. Roelandts Kai 32 5052 157 30
43 - Dhr. De Mey Eddy 40 6274 156 30
44 - Dhr. Van de Weyer Luc 4 608 152 35
45 - Jhr. Vandepoel Matthias 20 2926 146 35
46 - Jhr. Roegiers Axl 4 576 144 51
47 - Jhr. Assunçao Clabost Wesley 20 2744 137 49
48 - Jhr. Grootjans Daan 20 2708 135 46

Rangschikking Dames

Plaats Naam Games Kegels AVG HDC
1 - Mvr. Vallons Melissa 12 2477 206 0
2 - Mjr. Weymiens Isbell 3 554 184 37
3 - Mvr. Hoegaerts Ann 56 9975 178 16
4 - Mjr. Weymiens Gitana 4 691 172 28
5 - Mjr. Verwimp Axelle 12 2053 171 23
6 - Mvr. Van Sweevelt Lea 40 6272 156 30
7 - Mjr. Shah Sakshi 4 614 153 45
8 - Mvr. Van Den Bogaert Ellen 19 2873 151 33
9 - Mvr. Gorremans Jeannine 12 1800 150 35
10 - Mvr. Van Beughem Inge 6 853 142 42
11 - Mvr. Lodewijckx Greet 16 2226 139 42
12 - Mvr. Kelders Wanda 20 2731 136 41
13 - Mvr. De Jonghe Dina 32 4056 126 52
14 - Mvr. Van Den Bogaert Daniella 13 1583 121 52
15 - Mvr. Robeyns Karen 22 2632 119 60

Beste Weekprestaties

Categorie Naam Score
+700 De Waal Jeroen 929
+700 Brams Mitch 899
+700 Peeters Paul 865
+700 Coppens Sam 841
+700 Daguro William 831
+700 D'Eer Frank 805
+700 Labro Rudi 801
+700 Goiris Marc 790
+700 Brams Eddy 777
+700 Van Den Kieboom Willy 764
+700 Van Dooren Frank 759
+700 De Vos David 746
+700 Gijs Serge 703
+700 Ockers Danny 701
+600 Ticzon Orly 696
+600 Jonckers Daniel 645
+600 Hoegaerts Ann 642
+600 Martens Ronny 631

Matchuitslagen

Team Punten Team Punten
Basement Trainingscenter 10 Filipino Bowlers 0
J.I.C. Sinjoor 2 De Vapero's 8
Arrows ADEC 10 Pappenheimers 2 0
Kingpins 6 Bowl-lijners 4
Sound and Light BT 4 Pinbusters 6
De Mummies 2 Sinjoorkes 8